Krejt 9ta


Forumi i krejt 9ta-ve Folnii knaqnuu!
 
ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Welcomeee, veq folnii knaqnuu :) P0werd bY: Lok..!
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Mirserdhet

Mirserdhet !
219Sat Jun 27, 2009 11:17 am
Hacker Kush o ktu adm!n!strator
Asnjė mesazh i ri

Probleme me rigjistrim?

Probleme me regjistrim?Lexo
11Wed Jan 02, 2008 4:05 am
Lok..! Para se te postosh lexo!
Asnjė mesazh i ri

Regullat dhe fjalet e palejuara

Rregullat edhe fjal e palejuara!Lexo
11Wed Jan 02, 2008 4:07 am
Lok..! Rregullat dhe fjalt e palejume
Asnjė mesazh i ri

Klast e 9ta te I.Q

Krejt klast e 9ta te Ismail Qemalit!!
Moderator: GentaGola
8379Tue Mar 11, 2008 6:25 am
erinna IX/7
Asnjė mesazh i ri

Mujt e fundit ne I.Q!!

Edhe 6 muj bashk..
Moderator: GentaGola
136Mon Feb 11, 2008 5:17 am
Besartta Heyyy more edhe 6 muj edhe  shkumm!
Asnjė mesazh i ri

Mbramja e Semi-Matures!

Ahh.. Mbramja ^^
Moderator: GentaGola
127Thu May 07, 2009 9:23 am
gony Mbramja e Semi-Matures
Asnjė mesazh i ri

Mbramja Shoqrore e Gjysvjetorit!

Mbramja shoqrore e fundit..Disa foto!!
Moderator: GentaGola
233Sun Jan 27, 2008 8:26 am
donika Mbramja shoqore e fundit..
Asnjė mesazh i ri

>Party ne SPACE CLUB<

Qysh kalut>>!
Moderator: GentaGola
118Tue Feb 12, 2008 11:46 am
dimal >New Party n`SPACE CLUB<
Asnjė mesazh i ri

Sygjerimet

Sygjerimet muni me i postu ktu..
Moderator: GentaGola
221Sun Jan 20, 2008 8:39 am
thru hetchet Sygjerimet
Asnjė mesazh i ri

Disa informacione rreth forumit

Diqka qe duhet me dit..
Moderator: GentaGola
111Sat Jan 19, 2008 12:50 pm
Lok..! Diqka rreth forumit..
Asnjė mesazh i ri

Muzika te klast e 9ta

Muzika qe po krijohet te na :P
Moderator: GentaGola
499Thu Jan 31, 2008 10:48 am
thru hetchet Freestyle Battle of IX
Asnjė mesazh i ri

Tem e lir

Per qka doni me fol veq qelne topicun edhe knaqnuu <3|^^(Me ide t`gentes):P
Moderator: GentaGola
21401Wed Jun 24, 2009 11:06 am
2Loud Cfare do te donit te studionit ne te ardhmen?
Krejt 9ta Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 1046 artikuj
Forumi ka 103 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri dora
2 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Sun Jan 13, 2008 2:05 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur